Junior Project Manager (Marketing)

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej z branży FMCG poszukujemy ambitnej, dobrze zorganizowanej i nastawionej na realizuję celów osoby z doświadczeniem w prowadzeniu projektów z obszaru marketingu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma produkcyjna (FMCG), zdecydowany lider w swojej branży, produkty naszego klienta są rozpoznawalne w całym kraju oraz za granicą.

Opis stanowiska

  • Planowanie i realizacja kampanii marketingowych dla produktów
  • Tworzenie i dopasowywanie narzędzi marketingowych do specyfiki klientów
  • Koordynowanie tworzenia i wdrażania opakowań
  • Zarządzanie poszczególnymi etapami wdrażania produktu
  • Udział w targach branżowych
  • Współpraca z agencjami reklamowymi, drukarniami, grafikami oraz innymi podwykonawcami
  • Ścisła współpraca z Działem Sprzedaży, Jakości, Zakupów, Produkcją i R&D
  • Monitorowanie i analizowanie rynku oraz działań konkurencji

Profil kandydata

  • Min. 3-letnie doświadczenie z branży spożywczej na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie we współpracy z zewnętrznymi partnerami (agencje, graficy, drukarnie)
  • Umiejętność pracy w programach pakietu Adobe (Adobe Illustrator, Adobe Photoshop), Corel oraz podstawowa znajomość DTP będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doskonała umiejętność posługiwania się pakietem MS Office, PowerPoint, Excel

Oferujemy

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Wysoki standard pracy
  • Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny - bonus wakacyjny wypłacany raz w roku w wysokości 1396.60 zł brutto
  • System kafeteryjny - do wyboru m.in. karta multisport/ bilety do kina, koncert/ bony podarunkowe
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Bonus świąteczny i urodzinowy

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page