Junior Project Manager – branża logistyczna

Adecco Poland Sp. z o.o.

Piła, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego Klienta z branży logistycznej poszukujemy Kandydatów z Piły i okolic na stanowisko:

Wymagania

Zadania:

• Nadzór nad powstawaniem nowych projektów;

• Proponowanie i realizacja usprawnień w obszarze dystrybucji i magazynowania;

• Wspomaganie decyzji kierowniczych przez analizy i pomiary jakości procesów;

• Wspomaganie procesu planowania i zagospodarowania powierzchni magazynowych;

• Benchmarking procesów;

• Wspomaganie zespołów usprawniających.

Wymagania:

Doświadczenie zawodowe 1 - 2 lata w prowadzeniu projektów w branży technicznej;

Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. średniozaawansowanym;

• Wykształcenie techniczne;

• Znajomość zasad i standardów w obszarze Project Management;

• Zdolności analityczne, umiejętności interpersonalne;

• Dodatkowym atutem będzie znajomość systemów WMS/TMS.

Nasz Klient oferuje:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie logistycznej o zasięgu międzynarodowym;

• Możliwość rozwijania doświadczenia w zarządzaniu projektami;

• Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku;

• Atrakcyjne wynagrodzenie, premie regulaminowe i świąteczne;

• Dofinansowanie do wypoczynku;

• Pakiet medyczny;

• Możliwość ubezpieczenia grupowego.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Prezentacja firmy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Ade... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria