Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, w ramach Działu Marketingu, będzie odpowiedzialna między innymi za:

  • Zarządzanie grupą powierzonych produktów higieniczno-kosmetycznych,
  • Kompleksowe prowadzenie projektów związanych z wprowadzeniem na rynek nowych produktów (od pomysłu, przez przeprowadzenie prób, opracowanie specyfikacji produktu, grafiki opakowań do jego wdrożenia),
  • Analizowanie wyników sprzedaży i badań rynkowych, ścisłą współpracę z działem handlowym, przy planowaniu i monitorowaniu sprzedaży danej grupy produktów,
  • Zarządzanie cyklem życia produktów,
  • Współpracę z Klientami i Partnerami biznesowymi,
  • Monitorowanie i analizę rynku, zachowań konsumentów i działań konkurencji (wnioskowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań),
  • Współpracę ze wszystkimi działami w firmie, w celu terminowego wprowadzenia produktu na rynek,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (marketing, ekonomiczne, związane z marketingiem i zarządzaniem, technologia żywności lub podobne),
  • Chęć rozwoju w Dziale Marketingu w firmie produkcyjnej branży FMCG, mile widziane doświadczenie w pracy w działach marketingu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • Umiejętność samodzielnego i kompleksowego prowadzenia projektów,
  • Silna orientacja na osiąganie wyników i realizację celu,
  • Odpowiedzialność, skrupulatność,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia,
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Narzędzia pracy,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Przyjazną atmosferę.

Prezentacja firmy

EcoWipes to firma, która specjalizuje się w produkcji wyrobów kosmetyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Analityka