Junior Product Manager

Globtrade

51-171 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Globtrade specjalizuje się w imporcie, eksporcie oraz handlu asortymentem z szeroko pojętej branży outdoor oraz airsoft (Gunfire .pl)

Globtrade posiada w swoim portfolio szereg rozpoznawalnych i liczących się w branży marek. Oprócz działalności czysto handlowej, firma rozwija również własne marki produktów.

Firma bardzo duży nacisk stawia na zachowanie najwyższych standardów obsługi – tak w momencie sprzedaży, jak i w ramach obsługi posprzedażnej.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• sporządzanie opisów produktów
• kreowanie oferty produktowej
• kontakt z dostawcami
• tworzenie zamówień
• tłumaczenia tekstów ( głownie opisy produktów )
• testowanie produktów
• współpraca z działem logistyki i BOK

Wymagania

• znajomość rynku airsoftowego (militarnego) (warunek konieczny)
• bardzo dobra znajomość oraz idealne posługiwanie się językiem polskim zarówno w mowie i piśmie (warunek konieczny)
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, zarówno w mowie jak i w piśmie
• umiejętność obsługi komputera i programów biurowych
• wysoka kultura osobista
• punktualność i odpowiedzialność
• umiejętność współpracy w zespole pracowników
• umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu,

Firma oferuje:

• pracę na cały etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia
• pracę w młodym zgranym zespole oraz otwartą i przyjazną atmosferę
• atrakcyjne zniżki pracownicze na zakupy w sklepie Gunfire
• możliwość uczestnictwa w wydarzeniach i imprezach airsoftowych oraz militarnych
• dofinansowanie posiłków pracowniczych oraz częściowy zwrot kosztów dojazdu
• dofinansowanie pakietów rekreacyjno- sportowych.

Praca w siedzibie firmy we Wrocławiu
CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać za pomocą formularza kontaktowego.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Globtrade specjalizuje się w imporcie, eksporcie oraz handl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne