Junior Product Manager - systemy kadrowo-płacowe

Wolters Kluwer S.A.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Wolters Kluwer jest wiodącym dostawcą oprogramowania, usług informacyjnych i wydawniczych. Narzędzia i rozwiązania te skierowane są do profesjonalistów z rynku prawnego, usług korporacyjnych, finansów, podatków, księgowości, HR. Skupiamy się na dostarczaniu wysokiej jakości informacji cyfrowej, w szerokiej gamie formatów mobilnych i internetowych, oprogramowania i rozwiązań workflow.

Główne zadania

  • Stałe monitorowanie potrzeb klientów, uwarunkowań prawnych, działań konkurencji w zakresie oprogramowania kadrowo-płacowego;
  • Opracowanie materiałów szkoleniowych i technicznych nt. produktów;
  • Przygotowanie i przeprowadzanie prezentacji i szkoleń na temat produktów;
  • Merytoryczna obsługa klientów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe – mile widziani studenci ostatnich lat studiów
  • zdolności komunikacyjne;
  • umiejętności prowadzenia prezentacji
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • umiejętność definiowania zadań i ich priorytetyzacji
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość zagadnień kadrowo-płacowych
  • innowacyjność
  • entuzjazm i otwartość na zmiany
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Możliwość zdobywanie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pozytywną atmosferę w zespole ludzi przyjaznych, zaangażowanych i z dużym doświadczeniem;
  • Elastyczne godziny;
  • Ciekawe i inspirujące projekty;
  • Długotrwałą współpracę;
  • Prywatną opiekę medyczną.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.