junior process manager (Randstad Inhouse Services)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Rośnij wraz z Randstad! Jako numer 1 na rynku usług pracy tymczasowej, nie zwalniamy tempa i wciąż rozwijamy naszą linię Randstad Inhouse Services.

Czy wiesz, że Randstad Inhouse Sevices to zaawansowane rozwiązanie prowadzące do efektywnego pozyskiwania i zarządzania dużymi grupami pracowników tymczasowych?

Nasze nowoczesne rozwiązania prowadzą do optymalizacji wszystkich powiązanych z personelem tymczasowym procesów pracy, jak również do uzyskania oszczędności w tym obszarze. Czy chcesz poznać nasze rozwiązania i wspierać w tym zakresie największe światowe marki?

Jeśli tak, dołącz do naszego zespołu ekspertów na stanowisko:

Nr ref.: 38040
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:

  • współpraca z klientami Randstad w zakresie oferowanych usług oraz koordynowanie dla naszych partnerów różnych projektów z obszaru HR
  • zarządzanie biurami inhouse oraz wyznaczanie priorytetów oraz zadań podległemu zespołowi konsultantów ds. realizacji rekrutacji
  • analiza i optymalizacja procesów związanych z rekrutacją i zatrudnianiem dużych grup pracowników tymczasowych
  • definiowanie i wdrażanie zmian związanych z podnoszeniem efektywności i jakości obsługiwanych procesów
  • wdrażanie programów oszczędnościowych u klientów związanych z usługą pracy tymczasowej
  • sporządzanie analiz i raportów dotyczących zatrudnienia pracowników tymczasowych i zaproponowanych rozwiązań

Oczekiwania:
  • min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub projektami
  • doświadczenie w obsłudze klientów biznesowych
  • umiejętność pracy z danymi w programie Excel (m.in. tabele przestawne)
  • bardzo dobre umiejętności analityczne
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w obszarze optymalizacji procesów (zatrudnienia, produkcyjnych lub w innym obszarze)
  • wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość realizowania własnych pomysłów
  • wynagrodzenie zasadnicze plus pakiet benefitów
  • możliwość rozwoju zawodowego u zdecydowanego lidera na rynku
  • profesjonalne szkolenia menadżerskie
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, auto)