Junior PL/SQL Developer

Intive (pl)

Wrocław, dolnośląskie

Intive (pl)

Od: Intive (pl)
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Obowiązki:

  • Optymalizacja stworzonych procesów i struktur w celu zapewnienia wysokiej wydajności baz danych
  • Współpraca w ramach międzynarodowego zespołu projektowego
  • Rozwiązywanie problemów związanych z importem i przetwarzaniem danych
  • Implementacja zmian w celu dostarczania nowych funkcjonalności dla biznesu
  • Współpraca z zespołem web developerów oraz testerów

Wymagania:

  • Co najmniej roczne doświadczenie w programowaniu PL/SQL
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych Oracle (praca z dużymi zbiorami danych)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Praktyczne doświadczenie w pracy z narzędziami SQL Developer lub PLSQL Developer

Oferujemy:

  • Stały rozwój umiejętności zawodowych,
  • Długoterminową współpracę,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Kartę multisport,
  • Ubezpieczenie medyczne w sieci Medicover,
  • Lekcje z j. angielskiego.
Intive (pl)