Junior PHP Developer

VLOG 1

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Największa w Polsce firma zajmująca się księgowością online, poszukuje PHP Developera.
Warszawski zespół rozwija wielomodułową, aplikację podatkowo-księgową stworzoną na wewnętrzne potrzeby firmy.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie w programowaniu obiektowym PHP (OOP);
  • znajomość przynajmniej jednego z frameworków PHP;
  • dobra znajomość javascript/JQuery/AngularJS;
  • dobra znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MySQL);
  • znajomość HTML5 i CSS3;
  • praktyczna znajomość mechanizmów REST i SOAP;
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu

Oferta

  • Umowa B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy