Opis stanowiska pracy

Na tym stanowisku bęziesz miał okazję pracować w SCRUMie w nowoczesnym frameworku Laravel oraz w innych wiodących technologiach back i front-endowych.

Wymagania

  • Min. rok doświadczenia z technologią PHP
  • Dobra znajomość języka PHP w aspekcie obiektowym

Mile widziana znajomość tematyki programowania systemów API, znajomość XML, SOAP, JSON i innych technologii wymiany informacji między systemami informatycznymi.

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Praca w zespołach SCRUMowych
  • Dogodny dojazd – nasze Biuro znajduje się w centrum miasta
  • Dopłaty do karty Multi Sport
  • Dofinansowanie rehabilitacji dla osób niepełnosprawnych
  • Kurs języka angielskiego
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach, rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
  • Liczne spotkania firmowe, imprezy integracyjne

Prezentacja firmy

Profitroom - jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych i soft... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Inżynieria