Junior PHP Developer - studenci, absolwenci

New-Invest

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

New-Invest- certyfikowana agencja doradztwa personalnego, specjalizująca się w rekrutacjach z branży IT poszukuje dla klientów z Krakowa i Warszawy studentów lub absolwentów do przyuczenia na stanowisko: Junior PHP Developer

Miejsce pracy: Kraków

Preferowani kandydaci to studenci ostatnich lat studiów zaocznych lub absolwenci. Kandydat nie musi mieć doświadczenia zawodowego, jednak musi mieć odpowiednią wiedzę/doświadczenie uczelniane. Szukamy kandydatów chcących założyć działalność gospodarczą (firma pomaga we wszelkich formalnościach), którzy dołączą do kilkunastoosobowego zespołu.

Rozpatrujemy każdą aplikację. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu prezentacji szczegółów oferty.

Zapraszam do współpracy!

Wymagania

Zatrudniona osoba dołączy do zespołu programistów PHP, gdzie będzie realizowała projekty informatyczne.

Będzie zajmowała się także:
tworzenie stron internetowych HTML, PHP – inneznajomość i projektowanie sklepów internetowych SHOPER, CLICKSHOP, PRESTASHOP, MAGENTO

Firma oferuje pakiet szkoleń, które podniosą kwalifikacje kandydatów.

Prezentacja firmy

Agencja Personalna New- Invest specjalizuje się w rekrutacjach profesjon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - ERP, Praca Inżynieria