Junior Payroll Accountant

JP Weber Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

JP Weber od 2001 roku aktywnie wspiera przedsiębiorców we wszystkich fazach prowadzenia ich działalności w Polsce i Europie. Dostarczamy rozwiązania w takich obszarach jak inwestycje bezpośrednie, transakcje M&A oraz restrukturyzacje. Wszystkie nasze projekty realizujemy w interdyscyplinarnych zespołach, specjalizujących się w aspektach podatkowych, prawnych i finansowych. JP Weber jest członkiem międzynarodowego networku M&A Worldwide, zrzeszającego 45 butików inwestycyjnych z 40 krajów, zajmujących się tematyką fuzji i przejęć. JP Weber jest również członkiem i jednym z założycieli Eight International, globalnej firmy niezależnych doradców w zakresie doradztwa transakcyjnego (due diligence), restrukturyzacji i transformacji.

Od: JP Weber Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Organizacja (katalogowanie) dokumentacji Klientów zgodnie z wewnętrznymi procedurami oraz sprawdzanie ich poprawności formalnej
  • Zakładanie akt osobowych pracowników (wersja papierowa i elektroniczna)
  • Przygotowywanie i wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego
  • Pomoc w przygotowaniu PIT-11
  • Przygotowywanie wydruków kadrowych
  • Raportowanie postępu prac związanych z otrzymywaną dokumentacją
  • Wsparcie administracyjne działu

Nasze wymagania:

  • 1-2 lata doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność naliczania wynagrodzeń (doświadczenie w kalkulacji wynagrodzeń mile widziane)
  • Znajomość regulacji prawnych z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Umiejętność pracy z danymi (wprowadzanie, analiza)
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne, staranność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Język angielskim na poziomie komunikatywnym (B2)

Oferujemy:

  • Odpowiednie stanowisko w zależności od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
  • Pracę w firmie doradczej realizującej projekty dla polskich i zagranicznych spółek
  • Zdobycie doświadczenia w nowatorskich projektach łączących różne obszary kompetencji
  • Możliwość rozwoju – uczestnictwo w szkoleniach, możliwość nauki języka niemieckiego/angielskiego
  • Elastyczny czas pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne benefity – karta Multisport, opieka medyczna, owoce w biurze
  • Ciekawe wyjazdy i spotkania integracyjne

Życiorys z zamieszczoną klauzulą: „Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JP Weber Accounting&Tax Sp.z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu przeprowadzenia rekrutacji.” prosimy przesyłać mailem na adres: career@jpweber.com. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Jednocześnie informujemy, że szczegóły na temat administratora oraz przetwarzania Państwa danych znajdują się pod poniższym linkiem  http://www.jpweber.com/pl/prawowity/ochrona-danych