Junior OTC Accountant with English

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, Skandynawskiej korporacji która w chwili obecnej rozwija swoje centrum SSC na terenie Gdańska, poszukujemy kandydatów na stanowisko Junior OTC Accountant with English

Jeżeli:

  • Posiadasz doświadczenie w księgowości OTC?
  • Znasz na poziomie bardzo dobrym język Angielski?
  • Chciałbyś brać udział w procesie tranzycjii?
  • Poszukujesz pracodawcy ze skandynawską kulturą organizacyjną?

Ta oferta jest dla ciebie, aplikuj już teraz!

Junior OTC Accountant with EnglishMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Procesowanie wyciągów bankowych zgodnie z procedurami,
  • Wystawianie i księgowanie faktur sprzedażowych zgodnie z procedurami,
  • Odpowiadanie na pytania wewnętrzych i zewnętrznych interesariuszy z obszaru OTC,
  • Kontakt z kontrahentami w celu odzyskania przeterminowanych  należności,
  • Weryfikacja dokumenty potwierdzających dostawy  do celów podatku VAT,
  • Uzgadnia salda należności i obrotów z kontrahentami, wyjaśnianie zidentyfikowanych rozbieżności,
  • Wykonywanie zadań w ramach zamknięcia miesiąca przypisanych przez lidera;

Wymagania:

  • Wykształcenie – min średnie kierunkowe – finanse/księgowość,
  • Mile widziane: Wcześniejsze doświadczenie w Księgowości,
  • Znajomość j.angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
  • Dobra znajomość narzędzi MsOffice;

Oferujemy:

  • Stałą umowę o pracę po okresie próbnym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • System MyBenefit,
  • Udział w tranzycji procesu,
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego  - dofinansowanie do dowolnego kursu,
  • Elastyczne godziny pracy 7:00 – 9:00;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.