Junior Network Administrator (CCNA)

Cyclad Sp. z o.o.

00-872 Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 00-872 Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 3

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Hardware / Information Systems

Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy dostarczającej rozwiązania ITC, poszukujemy osób na stanowisko Młodszego Administratora w Warszawie

Opis stanowiska:

  • Projektowanie (LLD), konfigurowanie, audytowanie oraz dokumentowanie systemów telekomunikacyjnych
  • Świadczenie usług serwisowych (SLA)
  • Diagnozowanie problemów technicznych

Wymagania:

  • 1 rok doświadczenia w obsłudze rozwiązań LAN/WAN Cisco
  • Znajomość innych rozwiązań np. F5, Checkpoint, inne będą dodatkowym atutem
  • Certyfikat Cisco Certified Network Associate (CCNA) ze ścieżki Routing & Switching
  • Dobra znajomość protokołów routingu dynamicznego
  • Dobra znajomość podstawowych mechanizmów warstwy łącza danych
  • Znajomość standardów popularnych protokołów/usług sieciowych, m. in.: HTTP/HTTPS, DNS, SMTP, SIP, FTP, SNMP
  • Znajomość standardów protokołów TCP/UDP
  • Znajomość urządzeń firewall oraz IPS firmy Cisco na poziomie średniozaawansowanym
  • Umiejętności redagowania dokumentów technicznych w języku polskim
  • Samodzielność i zaradności przy rozwiązywaniu problemów technicznych oraz dużej otwartości na nowe technologie
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność czytania dokumentacji i korzystania z narzędzi
  • Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Praca w zespole międzynarodowym
  • Praca w Warszawie połączona ze sporadycznymi wyjazdami służbowymi
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, Karta Multisport)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.