Junior .NET Developer

Quick-Solution

Koszalin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

W Quick-Solution innowacyjne i indywidualne podejście do procesów biznesowych, analiza oraz ich pełne zrozumienie, prowadzi do stworzenia projektu w 100% dopasowanego do modelu biznesowego naszego klienta. Jest to jedyna droga do zapewnienia sukcesu i konkurencyjności w danym obszarze rynku. Posiadamy doświadczenie w zakresie dostarczania oprogramowania dla szeroko rozumianego sektora finansowego.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy odpowiedzialnej osoby na stanowisko Junior .NET Developer

Wymagania

• Doświadczenie i znajomość języka C# i platformy Microsoft .NET

• Doświadczenie w pracy z narzędziami VS 2013, VS 2015, SQL Management Studio

• Znajomość zagadnień OOP,

• Znajomość relacyjnych baz danych - MS SQL, zapytania, funkcje, procedury składowane,

• Znajomość dostępu do baz danych z wykorzystaniem ADO.NET,

• Znajomość technologii internetowych (HTML, CSS, JavaScript, jQuery),

• Samodzielność i odpowiedzialność,

• Znajomość języka angielskiego – umożliwiająca swobodną komunikację i czytanie dokumentacji.

Mile widziane:

• Znajomość Entity Framework, Dapper lub innego ORMa,

• Znajomość jednej z aplikacji Trello, Asana, Jira,

• Znajomość jednego z środowisk kontroli wersji TFS, GIT, SVN,

• Studenci ostatniego roku studiów – z praktyczną i teoretyczną wiedzą z obszaru .NET

Oferujemy:

• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

• Możliwość tworzenia i dostarczania oprogramowania począwszy od etapu projektowania przez stworzenie i końcowe wdrożenie,

• Udział w realizacji ciekawych zadań

• Stały rozwój zawodowy,

• Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy w nowo tworzonym zespole.

CV prosimy nadsyłać w języku angielskim. W zgłoszeniach prosimy o zamieszczenie klauzuli:

"I hereby authorize you to process my personal data included in my job application for the needs of the recruitment process in accordance with the Personal Data Protection Act dated 29.08.1997 (uniform text: Journal of Laws of the Republic of Poland 2002 No 101, item 926 with further amendments)”

Prezentacja firmy

Your Software – Our Passion

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy