(Junior) .NET Developer - travel industry

Cyclad Sp. z o.o.

00-872 Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 00-872 Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 3

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Aktualnie dla naszego klienta, globalnego lidera rozwiązań informatycznych dla branży turystycznej, poszukujemy osób na stanowisko .NET Developer do pracy w Warszawie. Firma ta zajmuje się tworzeniem oprogramowania do obsługi i rezerwacji podróży drogą online, a jej produkty wspierają ponad 600 agencji turystycznych na terenie Europy.

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i dostosowywanie rozwiązań online dla branży turystycznej
  • Programowanie i implementacja logiki biznesowej
  • Tworzenie nowych rozwiązań zintegrowanych ze środowiskiem operacyjnym klienta
  • Wsparcie konsultanckie związane z wdrażaniem i wprowadzaniem nowych rozwiązań
  • Tworzenie stosownej dokumentacji technicznej
  • Współpraca w ramach zespołu w środowisku międzynarodowym

Wymagania:

  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne
  • Dla profili Juniorskich - ukończone studia lub projekty studenckie zrealizowane w technologii .NET
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w środowisku MS.NET
  • Znajomość technologii: C#/VB.NET, WebServices, JavaScript, CSS
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Duży potencjał rozwoju, udział w organizowanych przez firmę szkoleniach
  • Współpracę i możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów ze światowej firmy konsultingowej
  • Dostęp do najnowszych narzędzi i technologii
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.