Junior Menedżer ds. klienta biznesowego

Domarex p.p.h.u.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Domarex S.C. to zespół profesjonalistów, dla których praca jest pasją, a satysfakcja klienta celem rozwoju firmy.
Firmę tworzą zarówno ludzie z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach menedżerskich oraz ludzie młodzi budujący swoją drogę zawodową.
Jesteśmy jednym z wiodących producentów Tekstyliów domowych w Polsce. Nasza branża - Dom i Ogród. Więcej informacji na naszej stronie firmowej.
W związku z rozwojem Firmy szukamy kandydatów na stanowisko:

Zakres odpowiedzialności:

Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych;

Aktywna sprzedaż produktów i usług;

Doradztwo Klientom biznesowym w zakresie doboru odpowiedniej oferty;

Pozyskiwanie nowych klientów;

Obsługa Klienta zgodnie ze standardami;

Realizacja zadań administracyjnych i porządkowych;

Przygotowywanie ofert handlowych, kalkulacji i cenników.

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę,

Stałe wynagrodzenie poszerzone o system premiowy,

Pracę w przyjaznej atmosferze, w nowym biurze firmy;

Rozwój zawodowy, możliwości awansu;

Niezbędne narzędzia pracy.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

Wykształcenie co najmniej średnie;

Doświadczenie w sprzedaży;

Nastawienie na cel;

Samodzielność i dynamizm w działaniu;

Dyspozycyjność;

Wysoka odpowiedzialność i kultura osobista;

Osoba niepaląca

Prawo jazdy kat. B;

Niezbędna bardzo dobra znajomość programu EXCEL z pakietu OFFICE,

Znajomość języków obcych - minimum j. angielskiego;

Prezentacja firmy

Domarex S.C. to firma rodzinna z tradycjami, dla której satysfakcja klie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 500PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi