Junior Media Planner with Italian

Intredo

Warszawa, mazowieckie

Intredo

Od: Intredo
Miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy agencją performance marketingu oferującą kompleksowe rozwiązania dla Klientów e-commerce o zasięgu globalnym. Przygotowujemy strategią komunikacji online i zajmujemy się jej wdrożeniem biorąc odpowiedzialność za wyniki sprzedaży naszych Klientów. W ciągu 6 lat zbudowaliśmy dynamiczny i profesjonalny zespół blisko 50 specjalistów, który na co dzień pasjonuje się integruje produkcję, technologię oraz media w spójną całość i tworzy skuteczne narzędzia sprzedaży online.

O stanowisku

W związku z rozwojem firmy i tworzeniem nowej kampanii na rynku włoskim w obszarze mediów offline (prasa) obecnie poszukujemy ambitnego kandydata/-ki, która obejmie stanowisko Junior Media Plannera with Italian. Osoba na tym stanowisku będzie współpracować z Project Managerem odpowiedzialnym za projekt oraz stanowić jedno z ogniw łączących brand z jego użytkownikami, a także będzie Integrować pracę między Działem Mediowym i Kreatywnym.

Obowiązki:

  • Wsparcie przy planowaniu i zakup mediów offline (prasa) na rynku włoskim,
  • Monitorowanie trendów rynkowych, prowadzenie analiz rynkowych oraz konkurencji,
  • Koordynacja procesów na rzecz agencji,
  • Kontakt oraz negocjacje z wydawnictwami,

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji mediowej i chęć rozwijania się w tym kierunku,
  • Biegła znajomość j.włoskiego i komunikatywna j.angielskiego,
  • Znajomość rynku prasowego na terenie Włoch i kultury kraju to wymóg konieczny,
  • Ogólna wiedza z marketingu/reklamy,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Komunikatywność i zdolności negocjacyjne,
  • Samodzielność, kreatywność i zaangażowanie w projekt.

Oferujemy:

  • Możliwość uczestniczenia w rozwoju międzynarodowego projektu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia,
  • Pracę w gronie nieprzeciętnych i zaangażowanych pasjonatów reklamy,
  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet Multisport,
  • Owocowe poniedziałki :)