Junior Master Data Specialist

Salling Group

Szczecin, zachodniopomorskie

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Centrum Usług Wspólnych w Szczecinie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za dokładne i terminowe wprowadzanie do systemu komputerowego informacji dotyczących dostawców, produktów, cen, itp., a w szczególności za:

  • Wprowadzanie danych do systemu z zachowaniem należytej staranności
  • Pomoc i udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące poprawności danych w systemie
  • Weryfikacja danych w celu eliminacji błędów
  • Współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi klientami

Wymagania:

  • Dokładność i zorientowanie na szczegóły
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych
  • Wykształcenie wyższe
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, uczestnictwo w programie ubezpieczeń grupowych
  • Nagrody dla wyróżniających się pracowników, imprezy integracyjne, „Refer a friend” program
  • Pracę w dużej międzynarodowej firmie z wdrożonym systemem ERP (SAP ECC)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Realizację ciekawych projektów w młodym i dynamicznym zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.