Junior Marketing Specialist

SkyConcept Sp. z o.o.

01-797 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Co będziesz robił/a?:

· Wsparcie zespołu w realizacji planu marektingowego klienta z rynku nieruchomości komercyjnych,

· Kreacja mailingów, implementacja procesów marketingautomation,

· Prowadzenie kampanii mediowych w Sieci,

· Zarządzanie treściami (content management)

· Monitoring prowadzonych działań w Google AdWords, Google Analytics oraz aplikacjach typu Hotjar,

· Tworzenie podsumowań i raportów z prowadzonych prac,

· Stała współpraca z innymi pracownikami zespołu (grafik, PR Manager)

Wymagania

Wymagania:

• Podstawowa umiejętności planowania działań SEO, SEM, Google Adwords oraz innych narzędzi marketingu internetowego,

• Znajomości Google Analytics i narzędzi raportowania,

• Otwartości na nowe doświadczenia zawodowe, chęci poznawania nowych rozwiązań i narzędzi marketingu internetowego,

• Doskonałych umiejętności komunikacyjnych, łatwości budowania pozytywnych relacji w pracy zespołowej,

• Samodzielności, kreatywności oraz umiejętności znajdowania niestandardowych i skutecznych rozwiązań podczas pracy nad określonym zadaniem,

• Zorientowania na cele oraz efektywnego wykorzystania dostępnych zasobów.

Co oferujemy:

• Stabilną pracę,

• Pracę w zespole dla największej firmy z branży nieruchomości,

• Pakiet medyczny Medicover,

• Służbowy laptop ( możliwość wykorzystania do celów prywatnych),

• Jeśli nie czujesz się pewnie np. Jeśli chodzio Twoje umiejętności w zakresie Google Adwords ZAPEWNIMY CI SZKOLENIE

• Słodkie wtorki i wiele wiele innych

Prezentacja firmy

SkyConcept jest dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą na rynku n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media