Junior Marketing Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży chemii gospodarczej - lidera w kategorii inteligentnych rozwiązań serwisowych oraz ekologicznych produktów, przyjaznych środowisku, poszukujemy Junior Marketing Managera. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za całość działań marketingowych na wybranych markach profesjonalnych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma działająca w branży chemii gospodarczej, stawiająca duży nacisk na rozwój rozwiązań i produktów przyjaznych środowisku. Firma od początku swego istnienia stawia na zrównoważony rozwój i odpowiedzialny biznes. Posiada w swoim portfolio znane i cenione przez klientów produkty. Jako pionier w swojej kategorii, napędza profesjonalny rynek sprzątania za pomocą zrównoważonych, wydajnych rozwiązań, które są nieszkodliwe dla ludzkiego zdrowia i natury.

Opis stanowiska

  • Budowanie i realizacja lokalnego planu marketingowego, dostosowanego do regionalnych strategicznych priorytetów
  • Planowanie i realizacja zadań zgodnie z powierzonym budżetem marketingowym
  • Podejmowania działania, jako partner biznesowy dla lokalnego zespołu przywódczego i zapewnienie zgodności lokalnych inicjatyw z globalną strategią marki.
  • Opracowywanie i prowadzenie kampanii marketingowych
  • Monitorowanie skuteczności wszystkich inicjatyw marketingowych.
  • Sporządzanie analiz ze zrealizowanych działań i wyciąganie wniosków
  • Umacnianie świadomości marki

Profil kandydata

  • Min. 4 lata doświadczenia w marketingu, w firmie działającej w modelu B2B
  • Doświadczenie w prowadzaniu kampanii marketingowych w tym generowaniu leadów
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z globalnymi strukturami firmy
  • Doskonałe umiejętności zarządzania czasem i zadaniami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, dostosowane do doświadczenia kandydata oraz system premiowy
  • Umowę o pracę
  • Pakiet benefitów
  • Praca w międzynarodowym otoczeniu
  • Pracę z produktem i marką przyjazną środowisku
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page