Opis stanowiska pracy

Twoje obowiązki:

Jako Junior Krypto Trader będziesz zawierał transakcje kupna / sprzedaży na bardzo wymagających, dynamicznych i konkurencyjnych światowych rynkach krypto w celu wypracowania zysku. Będziesz monitorował i analizował sytuację rynkową, rozwijał własne strategie i miał pełną niezależność w podejmowaniu decyzji.

Otrzymasz od Nas:

  • Szansę na niezwykłą karierę w najlepszym zawodzie na świecie
  • Od samego początku przejrzyste warunki współpracy
  • Niepowtarzalną atmosferę
  • Solidne doświadczenie na rynkach krypto (i nie tylko)
  • Prestiżowe biuro wyposażone w najlepszy sprzęt
  • Elastyczny czas pracy
  • Brak podejścia korporacyjnego - u Nas nie będziesz anonimowy dla szefa
  • Pełną niezależność w budowaniu własnych strategii tradingowych oraz wsparcie mentorów
  • Możliwość osiągnięcia wysokich dochodów
  • Dla najlepszych wyjazdy do Sydney i Seulu

Czego w Tobie szukamy:

  • Zamiłowania do rywalizacji
  • Mistrza pokera, szachów lub innej konkurencji
  • ’Zawodowego’ e-gamera
  • Profesjonalnego lub amatorskiego sportowca
  • Błyskotliwego i otwartego umysłu
  • Gotowości do ciężkiej pracy
  • Niestandardowego podejścia do życia
  • Ciekawej, intrygującej osobowości
  • Nie wymagamy doświadczenia, a jedynie pasji do rynków finansowych i ducha przedsiębiorczości

Jeśli spełniasz którekolwiek z tych kryteriów - aplikuj!

Aplikować można przez przycisk na portalu pracy lub bezpośrednio przez naszą stronę www.starbeta.com.pl.

Warunkiem koniecznym wzięcia udziału w rekrutacji jest wypełnienie formularza aplikacyjnego. Wybranych kandydatów zaprosimy na spotkanie informacyjne, które odbędzie w Krakowie. Na spotkaniu przedstawimy szczegóły współpracy oraz dalsze etapy procesu rekrutacyjnego.

Na aplikacje czekamy do 9 sierpnia.

Prezentacja firmy

Star Beta to firma z grupy tzw. Proprietary trading firm zajmująca się h... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Analityka