Junior Konsultant SAP MM/WM

Cyclad Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - ERP

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy świadczącej kompleksowe usługi outsourcingowe, poszukujemy osób na stanowisko Junior Konsultant SAP w Poznaniu. Firma dostarcza kompleksowe usługi dla swoich klientów, oferuje zintegrowane i zaawansowane rozwiązania IT bazujące na najnowszych technologiach oraz pomaga klientom zoptymalizować kluczowe procesy, zwiększając ich przewagę konkurencyjną na rynku.

Opis stanowiska:

  • wsparcie obszaru Supply Chain Management
  • utrzymanie oraz optymalizacja procesów logistycznych
  • uczestnictwo w międzynarodowych projektach

Wymagania:

  • Procesy biznesowe w obszarze logistyki oraz moduły SAP MM/ WM
  • Bardzo dobry poziom języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w:
  • prowadzeniu projektów w oparciu o metodyki projektowe oraz
  • podstawowe umiejętności w zakresie programowania w języku ABAP

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach dla znanych marek
  • Pracę w trybie stacjonarnym w tym możliwość korzystania z HO
  • Dużą samodzielność w działaniu, możliwość rozwoju zawodowego
  • Benefity: możliwość awansu, okazjonalne upominki, sportowe pasje
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.