Junior Key Account Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

  • Doświadczenie w kanale HORECA
  • Doświadczenie w kategorii spożywczej (idealnie produkty świeże)

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma z branży FMCG z kategorii spożywczej.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za realizację budżetu u klientów z obszaru HORECA,
  • Rozwój sprzedaży poprzez planowanie i inicjowanie nowych rozwiązań,
  • Planowanie i zarządzanie akcjami promocyjnymi u Klienta,
  • Budowanie i rozwijanie partnerskich relacji z Klientem,
  • Negocjacje warunków handlowych, zgodnie z celami Organizacji.

Profil kandydata

  • 2 - letnie doświadczenie w branży FMCG w kategorii food (idealnie z produktami świeżymi/ultraświeżymi),
  • Doświadczenie w kanale HORECA - warunek konieczny,
  • Silne nastawienie na realizację celów i dążenie do rozwoju swoich kompetencji,
  • Bardzo dobre zrozumienie i umiejętność analizy wskaźników finansowych, bieżąca praca na P&Lu,
  • Umiejętność budowania relacji wewnątrz organizacji i efektywna współpraca.

Oferujemy

  • Karta sportowa,
  • Opieka medyczna,
  • Samochód służbowy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page