Junior Key Account Manager

HRK S.A.

Centralna i Północna Polska, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, producenta elementów wykończeniowych (budownictwo) z rozpoznawalną na całym świecie marką, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Junior Key Account ManagerMiejsce pracy: Centralna i Północna Polska

Zadania:

  • Realizacja sprzedaży w określonym budżecie na terytorium zgodnie z polityką cenową firmy

  • Aktywne promowanie produktów firmy w określonej grupie klientów (architekci, projektanci Wnętrz, inwestorzy komerycyjni, samorządy lokalne, wykonawcy)

  • Wspieranie sił sprzedaży dystrybutorów i zapewnianie szkoleń produktowych

  • Zarządzenie relacjami z klientami i prowadzonymi projektami poprzez dokładne raportowanie działań w CRM,

  • Aktywny udział w targach, na których wystawia się firma i profesjonalnych prezentacjach wspólnie z dystrybutorami,

  • Dostarczanie informacji rynkowych dotyczących konkurencji, dystrybucji, trendów produktowych, norm itp.

  • Aktywny udział w testach terenowych produktów.

  • Organizacja i uczestnictwo w eventach dla klientów w fabrykach firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie min. 3 lata na stanowisku handlowym w obszarze inwestycji budowalnych

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i sukcesy we współpracy z różnymi typami klientów (inwestorzy, architekci, wykonawcy)

  • Proaktywne podejście do realizacji celów sprzedażowych i ich przekraczania

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Gotowość do częstych podróży

  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie atutem

Oferujemy:

  • Umowa o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i motywujący system premiowy

  • Niezbędne narzędzia pracy: auto, telefon, laptop

  • Ciekawe wyzwania związane z rozwojem ważnego segmentu rynku

  • Praca w systemie home-office

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.