Junior Java Developer

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Do naszego prężnie rozwijającego się zespołu iFirma poszukujemy aktualnie twórczego i zmotywowanego młodszego programisty Java, który będzie dbał o najwyższą jakość kodu. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za projektowanie oraz implementację systemów oraz współpracował z zespołem przy realizacji i wdrażaniu nowych rozwiązań. Nasz nowy projekt to połączenie cech CRM z opcjami zarządzania relacjami w mediach społecznościowych i prowadzeniu projektów freelancerskich.

Zadania na stanowisku:

  • Tworzenie aplikacji webowych opartych o technologię Java/WebObjects i Scala
  • Współpraca z zespołem programistów
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie
  • Min. 1 rok doświadczeniea w programowaniu w języku JAVA
  • Znajomość HTML, JavaScript (jQuery)
  • Znajomość technologii webowych
  • Znajomość SQL
  • Mile widziana znajomość Spring i Hibernate

Oferujemy:

  •  stałą współpracę na zasadach umowy o pracę/B2B lub zlecenia (do wyboru)
  •  dofinansowanie prywatnej opieki medycznej
  •  dofinansowanie do karty Multisport
  •  ubezpieczenie grupowe
  •  elastyczne godziny pracy (początek pracy między godziną 7:00 a 9:00)
  •  owocowe wtorki i czwartki
  •  Kawa i herbata bez ograniczeń
  •  pracę przy projekcie realizowanym w modelu start-up'owym, na międzynarodowy rynek
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media