Junior Java Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1085914

Jeśli posiadasz doświadczenie w programowaniu i chcesz dołączyć do międzynarodowej firmy i zostać członkiem rozwijającego się zespołu, odpowiedzialnego za obsługę klientów zewnętrznych na rynku europejskim, to ta oferta jest dla Ciebie

Zakres obowiązków
Głównym zadaniem Java Developera będzie udział w opracowywaniu i wdrażaniu rozwiązań w ramach projektów oraz realizacja wyznaczonych zadań i regularne raportowanie do Lead Developerów. Projekty dotyczą rozwoju produktów dla klientów z branży ubezpieczeniowej.

Wymagania
Aby dołączyć do zespołumusisz posiadać co najmniej rok doświadczenia w Javie oraz wykazywać się znajomością zasad OOP, baz danych, systemu kontroli wersji oraz posiadać umiejętność tworzenia czystego i czytelnego kodu. Ze względu na międzynarodowe środowisko pracy, bardzo dobra znajomość angielskiego jest warunkiem koniecznym.

Oferta
Firma naszego Klienta oferuje umowę o pracę, możliwość uczestnictwa w interesujących projektach realizowanych w międzynarodowych zespołach oraz możliwość rozwoju zawodowego w wielokulturowym środowisku. Dodatkowo Klient zapewnia atrakcyjny pakiet socjalny, m.in. prywatną opiekę medyczną, Multisport i ubezpieczenie na życie.

Aby wziąć udział w procesie rekrutacyjnym, zapraszamy do przesłania aktualnego CV w języku angielskim, korzystając z przycisku ‘aplikuj.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland