Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Dla naszego Klienta obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

junior Java developer

Nr ref.: 703
Praca stała
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:
  • praca w technologiach multi - środowiskowych
  • rozwój aplikacji oraz ich aktualizacja związana z rozwojem technologii i potrzebami użytkownika
  • zarządzanie, administracja i consulting IT w obszarze Grupy

Oczekiwania:
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość Java/ JSP/ J2EE, HTML/ Javascript (JQuery, Sencha Ext Js)
  • wiedza w zakresie technologii open source: Spring i Hibernate
  • znajomość relacyjnych baz danych oraz SQL i XML
  • znajomość Apache Sling, Apache Jackrabbit, Apache Felix – będzie dodatkowym atutem
  • dobra umiejętność komunikacji i pracy w grupie w środowisku międzynarodowym.
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:
  • praca na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
  • system bonusowy
  • możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • zatrudnienie w dużej międzynarodowej firmie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)