Junior Java Developer

ITFS Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

 Kim jesteśmy?

ITFS to firma zajmująca się projektami, rekrutacją i outsourcingiem w branży IT. Nasze biuro mieści się w Gdyni, a zasięg działalności obejmuje całą Polskę, Holandię, Danię oraz Wielką Brytanię.

Kogo szukamy?

Młodszego programisty Java, który dołączy do zespołu naszego klienta w Gdańsku (Wrzeszcz/ Politechnika). Nastawiamy się na stałą współpracę.

Pierwsze projekty, które będziesz realizował, dotyczą m.in. przetwarzania równoległego i rozproszonego oraz integracji systemów informatycznych dedykowanych dla branży media/ internet. Jeżeli chcesz połączyć doświadczenie w pracy w dużej organizacji wraz z nieformalną atmosferą oraz rozwijać się jako Java Developer - aplikuj już dziś!

Czego oczekujemy?

Poniżej lista wymagań oraz technologii, z których będziesz korzystał podczas pracy. Twoja znajomość i doświadczenie w środowisku Javy są dla nas bardzo istotne, jednak równie ważna jest chęć poznawania nowych rozwiązań i umiejętność praktycznego wykorzystania posiadanej wiedzy.

  • Minimum rok doświadczenia w programowaniu Java (w tym programowanie aplikacji rozproszonych – EJB,Spring),
  • Znajomość systemu Unix oraz narzędzi internetowych (bazy danych, serwery WWW),
  • Znajomość zagadnień dotyczących architektury rozwiązań internetowych,
  • Umiejętność programowania w technologii Python, Scala - mile widziane,
  • Znajomość technologii Hadoop, Storm, Spark, Akka - mile widziane.

Co oferujemy ?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczną formę współpracy (4500 - 6000 zł netto +VAT, jeżeli zdecydujesz się na działalność gospodarczą),
  • Pracę związaną z zagadnieniami Big Data,
  • Możliwość rozwoju dzięki pracy w doświadczonym zespole z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii,
  • Przyjazną, nieformalną atmosferę,
  • Możliwość rozwoju razem z ITFS.