Junior Java Developer

Horus s.c.

02-738 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brać udział w projektach prowadzonych na rzecz klientów firmy Horus. Odpowiadać będzie za implementację i wstępne testowanie oprogramowania dla systemów wykorzystywanych w różnych branżach i sektorach (telekomunikacja, usługi, media, medycyna). Będzie mieć możliwość stałego doskonalenia umiejętności korzystając zarówno z profesjonalnych szkoleń, jak również wiedzy doświadczonego zespołu.

Oferujemy:
• stabilną pracę w rozwijającej się firmie
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
• miłą i przyjazną, atmosferę pracy
• możliwość rozwoju zawodowego
• elastyczny czas pracy
• pakiet socjalny

Wymagania

• znajomość języka programowania Java SE
• umiejętność pracy z IDE najlepiej IntelliJ oraz budowania aplikacji
• mile widziana znajomość podstawowych komend linuxa
• wskazana znajomość zagadnień związanych z wykorzystaniem relacyjnych baz danych oraz poleceń SQL
• język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji
• dokładność i rzetelność w pracy

Prezentacja firmy

Horus jest polską spółką informatyczną założoną w Warszawie w 2005 roku.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy