Junior IT Support Specialist

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Doradztwo / Konsulting, Praca IT - Konsulting

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami technologicznymi, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, nowoczesnych rozwiązań, które kształtują świat przyszłości.

Obecnie powiększamy wewnętrzny zespół IT w Katowicach, który odpowiada za zarządzanie lokalną infrastrukturą i bezpieczeństwem danych. Chcemy abyś sta/ł-a się częścią tej ekscytującej inicjatywy. Poszukujemy osób, dla których optymalizacja działania infrastruktury jest pasją, które chcą rozwijać swoje umiejętności oraz poszerzać horyzonty. Jest to świetna okazja, by móc pracować w międzynarodowej organizacji oraz zdobywać cenne doświadczenie projektowe.

Informacje o projekcie:

  • Branża: Consulting
  • Rodzaj projektu: wsparcie użytkowników działu IT, współpraca w zewnętrznych projektach doradczych
  • Lokalizajca: centrum Katowic
  • Harmonogram pracy: praca od poniedziałku do piątku, 8 h (8.00-17.00), elastyczne godziny, częściowo zdalnie
  • Wymagany język angielski – poziom min. B2
  • Wynagrodzenie: 3300 brutto (no negocjacji)

Opis stanowiska:

  • Bezpośrednie oraz zdalne wsparcie użytkowników na podstawie przyjętych procedur
  • Dbanie o poprawne działanie komputerów, sieci, dysków i urządzeń peryferyjnych
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sprzętowo-programowych
  • Przygotowywanie nowych stanowisk pracy (instalacja i konfiguracja oprogramowania, kont dostępowych)
  • Uczestnictwo w projektach rozwoju zewnętrznych infrastruktur

Wymagania:

  • Umiejętność rozwiązywania problemów sprzętu i systemów opyjnych
  • Podstawowa znajomość Windows 7 i 10, Windows Server 2008-2012, DNS, AD, Exchange
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Office
  • Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych (Ip, Lan)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Komunikatywność i nastawienie na pozytywną współpracę

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Rozwój w firmie o międzynarodowym charakterze i kulturze
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna, karta Multisport, współfinansowanie kursów językowych
  • Możliwość szybkiego awansu w miarę podnoszenia kwalifikacji i wiedzy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.