Junior IT Recruitment Consultant

Talent Hills

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem organizacji i rosnącymi potrzebami projektowymi do naszego zespołu poszukujemy Junior IT Recruitment Consultant’a. W Talent Hills weźmiesz udział w szeregu ciekawych i ambitnych projektów rekrutacyjnych dotyczących najnowszych trendów technologicznych (Sztuczna Inteligencja, Big Data, Cloud Computing, Machine Learning, Rzeczywistość Rozszerzona, Synteza Mowy, Ethical Hacking i wiele innych).

 Zakres obowiązków:

  • Aktywne poszukiwanie kandydatów metodą direct search;
  • Prezentacja ofert pracy;
  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych (selekcja CV, prowadzenie wstępnych rozmów oraz spotkań z kandydatami);
  • Analiza profili zawodowych kandydatów pod kątem wymagań Klienta;
  • Badanie motywacji kandydatów;
  • Kontakt i budowanie długofalowych relacji z Klientami biznesowymi;
  • Obsługa wewnętrznego systemu rekrutacyjnego.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe;
  • Minimum pół roczne doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych;
  • Zainteresowanie technologiami, rynkiem IT i motywacja do rozwoju w tym kierunku;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (MS Outlook, MS Word, MS Excel, MS PowerPoint);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dyspozycyjność w wymiarze pełnego etatu;
  • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Wysokie zdolności organizacyjne;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Znajomość zagadnień technicznych z obszaru IT będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy w gronie doświadczonych profesjonalistów branży rekrutacyjnej w sektorze IT;
  • Udział w projektach rekrutacyjnych realizowanych na rzecz największych, międzynarodowych firm technologicznych;
  • Szkolenia wewnętrzne dotyczące rynku IT;
  • Samodzielność w działaniu, w dalszej perspektywie możliwość pracy częściowo zdalnej;
  • Przyjazną atmosferę pracy i partnerskie relacje w zespole;
  • Kartę Multisport lub Multiactive;
  • Pracę w komfortowym biurze w dogodnej lokalizacji (Relax room, codziennie świeże owoce, bezpłatne śniadania, nieograniczony dostęp do ciepłych napojów).

Prezentacja firmy

Talent Hills to zespół wyspecjalizowanych Konsultantów, którzy od lat sw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca HR / Kadry / Rekrutacja