Junior International Sales Representative

Devire

Niepołomice, małopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Niepołomice

Naszym Klientem jest firma, która jest liderem w branży gier i kart na europejskim rynku
W zawiązku z dynamicznym rozwojem szukamy doświadczonych kandydatów na stanowisko Junior International Sales Representative / Młodszy Specjalista ds. sprzedaży.

Opis stanowiska:

  • bezpośrednia obsługa, poszukiwanie i wsparcie klienta na rynkach Europy Zachodniej,
  • udział w zagranicznych targach,
  • kontrola poszczególnych etapów zamówienia od momentu złożenia, poprzez produkcję, wysyłkę i dostarczenie do klienta - zgodnie z zamówieniem,
  • przygotowywanie ofert handlowych dla aktualnych i potencjalnych klientów,
  • wykonywanie prac administracyjnych związanych z obsługiwanym regionem,

Wymagania:

  • bardzo znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • doświadczenie w pracy w handlu / sprzedaży,
  • dyspozycyjność – zagraniczne wyjazdy służbowe,
  • mile widziana znajomość branży gier i / lub rynku reklamowego,
  • znajomość obsługi programów pakietu Office,
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • stabilną pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim,
  • umowę o pracę,
  • możliwości dynamicznego rozwoju zawodowego, zależnego od realizacji wyznaczonych celów,
  • pracę w firmie o polskim kapitale,
  • pakiet socjalny.
Devire Devire Devire Devire