Junior Internal Support Specialist (Staż)

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

W DreamLab kształtujemy rzeczywistość i przyszłość mediów. Codziennie przekraczamy granice, bo wiemy, że to właśnie tam dzieje się prawdziwa magia. Mamy odwagę, aby robić rzeczy pionierskie. Tworzymy rozwiązania, które znacząco wpływają na sposób, w jaki ludzie korzystają z Internetu.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie stanowiska dla nowych pracowników
  • Diagnoza i naprawa sprzętu komputerowego
  • Migracje użytkowników
  • Przeprowadzki wewnątrz-firmowe
  • Instalowanie, odinstalowywanie oprogramowania
  • Drobna pomoc użytkownikom

Wymagania:

  • Znajomość systemów operacyjnych Windows
  • Znajomość budowy sprzętu komputerowego
  • Znajomość pracy w domenie
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Staż płatny
  • Pracę ze specjalistami w dużej renomowanej firmie
  • Zdobycie wiedzy i doświadczenia w zakresie wsparcia IT (II linia wsparcia ITIL)
  • Pogłębienie wiedzy o systemach Windows, OS X