Junior HR Training Specialist

Whirlpool Corporation

Radomsko, łódzkie

Whirlpool Europe, Middle East & Africa (EMEA) zatrudnia około 22,000 osób, posiada biura komercyjne w 30 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce, a fabryki znajdują się w 7 krajach. Whirlpool EMEA w całości należy do spółki Whirlpool Corporation.

Whirlpool Corporation jest wiodącym światowym producentem i dostawcą dużego sprzętu AGD. Roczne wyniki sprzedaży w 2017 roku wyniosły około 21 miliardów dolarów. Zatrudnia 92,000 pracowników oraz posiada 70 centrów produkcyjno – technologicznych na całym świecie.

Produkty i marki takie, jak Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Hotpoint, Bauknecht, Jenn-Air, Indesit są znane i obecne w ponad 170 krajach.

Radomsko

OBOWIĄZKI:

  • określenie potrzeb szkoleniowych w celu doskonalenia oraz rozwoju pracowników;
  • tworzenie planów szkoleniowych i rozwojowych,
  • organizacja szkoleń i ich nadzorowanie;
  • ocenianie skuteczności, jakości oraz uzyskanych efektów, raportowanie o wynikach i osiągniętych rezultatach;
  • administrowanie danymi szkoleniowymi;
  • wsparcie w aktywnościach związanych z filarem People Development w procesie World Class Manufacturing.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania szkoleniami;
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń,
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne;
  • bardzo dobre umiejętności komunikacji i współpracy z pracownikami;
  • umiejętność logicznego myślenia oraz ustalania priorytetów, chęć do nauki;
  • bardzo dobra obsługa Pakietu Office (Arkusze googlowe mile widziane);
  • umiejętność pracy pod presją czasu i wielozadaniowość;
  • mile widziana znajomość narzędzi Lean Manufacturing;
  • poziom języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

OFERUJEMY:

  • możliwość rozwoju, zdobycia unikalnego doświadczenia i wiedzy w międzynarodowych strukturach firmy;
  • aktywne uczestnictwo w prestiżowym projekcie World Class Manufacturing;
  • zajęcia z języka angielskiego;
  • Siłownię i stołówkę na terenie fabryki,
  • zakupy pracownicze produktów marki Whirlpool w atrakcyjnych cenach
  • opieka medyczna, karta OKsystem,