click apps Sp. z o.o.

Junior HR Specialist

Miejsce pracy: Kraków

Jeżeli jesteś osobą otwartą, komunikatywną i masz doświadczenie w obszarze HR które chcesz rozwijać, dołącz do naszego zespołu i stwórz razem z nami strategię HR w firmie!

O NAS:

Agencja social media click community od 2009 roku specjalizuje się w marketingu społecznościowym, prowadząc kompleksowe kampanie social media dla dużych marek. Cześcią firmy jest platforma clickappseu, która jest liderem w tworzeniu aplikacji do portalu facebookcom. Grupa pracuje również nad wprowadzeniem na rynek nowych startupów, w branży social media, o globalnym zasięgu.

OPIS STANOWISKA:

  • Jako Junior HR Specialist będziesz mieć okazję współtworzyć i koordynować strategię HR w naszej firmie. Ściśle współpracować z Zarządem w obszarze tworzenia wewnętrznych mechanizmów HR i rekrutacji na kluczowe stanowiska oraz dbać o dobrą atmosferę w firmie. Do Twoich obowiązków należeć będzie:
  • kompleksowe prowadzenie procesu rekrutacyjnego (od tworzenia ogłoszeń do rozmów i negocjacji z kandydatami)
  • aktywne poszukiwanie kandydatów z obszarów IT, Social Media, New Business
  • nadzór nad dokumentacją personalną
  • współpraca z biurami karier i kołami naukowymi przy wdrażaniu i prowadzeniu Programu Stażowego
  • nadzór nad polityką wynagrodzeń w firmie
  • współtworzenie strategii Personal i Corporate Branding
  • wdrażanie i nadzór nad strategią wewnętrznego HR w tym badanie potrzeb i kompetencji pracowników, czuwanie nad kulturą organizacyjną
  • tworzenie systemu przebiegu informacji i dzielenia się wiedzą
  • działania w zakresie HR Marketingu

NASZE WYMAGANIA:

  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin.
  • wykształcenie wyższe (preferowane: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi).
  • doświadczenie w rekrutacji
  • znajomość narzędzi HR, związanych z motywacją i rozwojem pracowników
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność współpracy z innymi
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • znajomość prawa pracy
  • chęć do rozwoju i aktywnego uczestnictwa w życiu firmy

OFERUJEMY:

  • Pracę w przyjaznym i szybko rozwijającym się środowisku
  • Możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów
  • Elastyczny czas pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Startup’ową atmosferę!
  • Pracę w centrum Krakowa w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze
  • Kartę Multi-Sport
Zainteresowany/a? Prześlij nam swoje CV!