Opis stanowiska pracy

Spółka Spa Care właściciel dwóch Startupów technologicznych poszukuje pasjonatów pisania treści kreatywnych, zarówno powieści, artykułów dziennikarskich, case study jak i tekstów reklamowych.

Wymagania

Wymagania

Wymagane umiejętności - Copywriter, Content, Brand Manager:

- "lekkie pióro", udokumentowane portfolio tekstów;
- umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną (stylistyka, interpunkcja, logika wypowiedzi, ortografia);
- łatwość w pisaniu tekstów;
- doskonała organizacja pracy własnej;
- kreatywność, komunikatywność;
- zdolność szybkiego uczenia się i adaptowania do nowych zagadnień - copywriter będzie przygotowywał treści z różnych kategorii tematycznych;
- umiejętność sprawnej komunikacji za pomocą portali społecznościowych;
- umiejętność szybkiej nauki zarządzania treściami przez systemy CMS (zdolność do poznawania nowych interfejsów).

Warunki rekrutacji:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Prezentacja firmy

Firma technologiczna z branży Infromatycznej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce