JUNIOR HELPDESK

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1123029

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa/Centrum
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland) lub umowa zlecenie
Długość projektu: współpraca długofalowa

Zadania:

  • wsparcie pracowników banku w podstawowych problemach technicznych
  • przygotowywanie sprzętu dla nowych pracowników
  • instalacja systemów operacyjnych
  • bieżące wsparcie IT Help Desk

Wymagania:

  • wykształcenie średnie informatyczne lub w trakcie studiów
  • ogólna znajomość zagadnień IT
  • znajomość technologii PC
  • znajomość obsługi sprzętu biurowego i jego eksploatacji
  • umiejętności diagnozowania i rozwiązywania podstawowych problemów ze sprzętem i oprogramowaniem komputerowym
  • komunikatywność i umiejętności interpersonalne (wymagany kontakt z użytkownikami)
  • systematyczność i samodzielność

Oferujemy:

  • współpraca w oparciu o B2B lub umowa zlecenie
  • atrakcyjne stawki
  • biuro w dogodnej lokalizacji w pobliżu stacji metra
  • preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland