Junior Graphic Designer

Winning Moves

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Stanowisko: Junior Graphic Designer

Department: Product Development

Podlegający pod: Head of Studio – London

Miejsce pracy: Gdańsk

O Winning Moves

Winning Moves to firma specjalizująca się w grach planszowych. Tworzymy, sprzedajemy i przede wszystkim gramy w gry; w tym znane na całym świecie tytuły familijne takie jak: Top Trumps, Monopoly, Cluedo, Risk, Connect 4, Pass The Pigs i wiele innych - w oparciu o własne projekty i znane licencje.

Firma została założona w 1997 roku i jej główna siedziba znajduje się w Paddington, w Londynie. Ponadto posiadamy również biura we Francji, Niemczech, Polsce, Australii i USA, a produkowane przez nas gry sprzedawane są na całym świecie. Współpracujemy z powszechnie znanymi markami z branży gier, a do naszych strategicznych partnerów należą m.in.: Hasbro, Disney, Warner Brothers, Mattel, czy Nickelodeon.

Więcej informacji o naszych produktach: http://www.winningmoves.co.uk

Stanowisko

Na stanowisko Junior Graphic Designer poszukujemy osoby, która byłaby idealnym uzupełnieniem naszego zespołu w Gdańsku. Rola ta wymaga entuzjastycznej i zaangażowanej osoby, która odnajdzie się w szybko zmieniającym się międzynarodowym środowisku. Idealna dla absolwentów, którzy chcieliby w praktyce sprawdzić zdobytą wiedzę oraz rozwijać artystyczne umiejętności m.in. poprzez pracę nad briefami koncepcyjnymi dla największych marek na świecie oraz specyfikacjami technicznymi materiałów do druku.

Zakres obowiązków

Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku jest wspieranie zespołu graficznego w tworzeniu wysokiej jakości projektów koncepcyjnych i produktów gotowych do druku. Rola wymaga dużej dbałości o szczegóły oraz umiejętności do pracy w oparciu o briefy otrzymywane z zagranicznych biur.

Praca obejmuje:

  • Tworzenie oprawy graficznej gier pudełkowych i karcianych, w tym opakowań oraz zawartości gry
  • Pracę nad koncepcjami z zespołem kreatywnym
  • Nanoszenie zmian zgodnie z oczekiwaniami i instrukcjami otrzymanymi od klientów
  • Projektowanie i dostarczanie wysokiej jakości grafik gotowych do druku
  • Tworzenie materiałów marketingowych oraz wizualizacji produktów

Wymagane doświadczenie i umiejętności:

  • Wykształcenie artystyczne lub pokrewne
  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia na stanowisku graficznym (udokumentowane portfolio)
  • Samodzielność oraz umiejętność pracy zespołowej
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i otwartość
  • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość pakietu Adobe Creative Suite (w tym: Photoshop, Illustrator oraz InDesign)

Do aplikacji prosimy o dołączenie przykładów portfolio (online lub PDF).

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 4500zł miesięcznie
  • Wymiar pracy: pełen etat

Prezentacja firmy

Winning Moves to firma specjalizująca się w grach planszowych. T... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Inne, Praca Reklama / Komunikacja