Junior Front-end Developer

Billennium Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
• Udział w analizie wymagań biznesowych oraz poszukiwaniu rozwiązań technicznych realizujących wymagania biznesowe
• Udział w projektowaniu, implementacji oraz rozwoju aplikacji opartych o JavaScript i frameworki front-endowe
• przygotowywanie testów jednostkowych oraz dokumentacji technicznej dostarczonego oprogramowania

Wymagania:
• zainteresowanie programowaniem warstwy front-endowej (bardzo mile wdziane pierwsze doświadczenia w tym zakresie!)
• znajomość HTML5, CSS3, JavaScript
• doświadczenie z jQuery, Bootstrap’em i/lub AngularJS jest bardzo dużym atutem
• posługuje się j. angielskim na poziomie min. średnio-zaawansowanym
• nastawienie na rozwój i szybkość się uczenia

Oferujemy:
• na pierwszym etapie współpracy – intensywne szkolenie z wykorzystywanych przez nas technologii realizowane przez naszych specjalistów
• po etapie wdrożenia w technologie i projekty – możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku i długofalową współpracę
• udział w ciekawych projektach realizowanych dla naszych klientów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.