Junior Front-end Developer

Intredo

Kraków, małopolskie

Intredo

Od: Intredo
Miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy agencją performance marketingu oferującą kompleksowe rozwiązania dla Klientów e-commerce o zasięgu globalnym. Przygotowujemy strategią komunikacji online i zajmujemy się jej wdrożeniem biorąc odpowiedzialność za wyniki sprzedaży naszych Klientów. W ciągu 6 lat zbudowaliśmy dynamiczny i profesjonalny zespół blisko 50 specjalistów, który na co dzień integruje technologię oraz media w spójną całość i tworzy skuteczne narzędzie sprzedaży online.

O stanowisku

Nieustannie się rozwijamy i stale powiększamy swój zespół, dlatego szukamy ambitnych ludzi, którzy nie boją się wyzwań i chcą rozwijać swoje umiejętności w obszarze marketingu internetowego. Osoba na stanowisku Junior Front-end Developera będzie odpowiedzialna za tworzenie i optymalizację stron internetowych.

Obowiązki:

  • Kodowanie szablonów Wordpress w oparciu o projekt PSD,
  • Przenoszenie stron na Wordpress z innych CMS,
  • Tworzenie wersji językowych stron internetowych wraz z wprowadzeniem tłumaczeń,
  • Integracja stron sprzedażowych z dedykowanym modułem sprzedażowym,
  • Ścisła współpraca z działem Kreatywnym.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość WordPress, RWD,
  • Dobra znajomość HTML5/CSS3, JS,
  • Znajomość podstaw Photoshopa,
  • Samodzielność, kreatywność i zaangażowanie w projekt.

Oferujemy:

  • Możliwość szkoleń i poszerzania swoich kompetencji,
  • Pracę w gronie nieprzeciętnych i zaangażowanych pasjonatów Internetu i reklamy internetowej,
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole oraz wiele okazji do integracji,
  • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport),
  • Owocowe poniedziałki
Intredo