Junior Front-end Developer / Młodszy programista HTML, CSS, JavaScript

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego klienta zlokalizowanego w północnej części Wrocławia, poszukujemy specjalistów Front-end do bezpośredniej, stabilnej współpracy.

Obowiązki:

  • tworzenie stron internetowych w oparciu o projekty graficzne i makiety,
  • rozwój bieżących stron i aplikacji WWW,
  • czynny udział i pomoc w identyfikacji najlepszych rozwiązań technicznych,
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu.

Wymagania:

  • doświadczenie w tworzeniu komercyjnych stron i aplikacji web,
  • bardzo dobra znajomość technologii front-endowych HTML5, CSS3, JavaScript (w tym biblioteki jQuery),
  • znajomość zagadnień związanych z UX/UI,
  • doświadczenie z Responsive Web Design i stronami mobilnymi,
  • znajomość systemu kontroli wersji Git,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność obsługi Adobe Photoshop,
  • komunikatywność oraz umiejętność współpracy zespołowej.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość Bootstrap, Foudation itp.,
  • znajomość Less, Sass,
  • znajomość build systemów Gulp/Grunt,
  • podstawowa znajomość PHP (OOP) lub Python.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę współpracy w oparciu o własną działalność,
  • motywujące wynagrodzenie,
  • udział w ciekawych, międzynarodowych projektach,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę MultiSport,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb pracownika,
  • luźną atmosferę pracy i niebanalne poczucie humoru.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media