Junior Facilities and Administration Support Specialist

Workforce Logiq

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta w Krakowie – międzynarodowej firmy działającej w branży elektryczno-automatycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Junior Facilities and Administration Support Specialist działa, jako łącznik między zespołem IT a zespołem zarządzania obiektami biurowymi i administracji, koordynując wszystkie aspekty związane z funkcjonowaniem urządzeń technicznych w obszarze biurowym. Będzie również przygotowywać i przeprowadzać zakupy nowego sprzętu oraz jego odpowiednie zainstalowanie.

Zadania:

• Utrzymanie sprawnego funkcjonowania sprzętu w salach konferencyjnych (regularne kontrole)

• Wsparcie w wyposażaniu nowego biura od strony technicznej

• Informowanie oraz szkolenie pracowników o nowo zastosowanych rozwiązaniach technicznych

• Wsparcie zakupów/zamawiania sprzętu (telefony komórkowe, słuchawki, systemy VC), niestandardowych licencji oraz śledzenie i raportowanie wydatków

• Lokalna koordynacja i administracja telefonami VOIP oraz komórkowymi

• Zarządzanie niestandardowymi licencjami

• Współpraca z dostawcami w zakresie zamówień, zakupów i dostawy sprzętu

• Współudział w tworzeniu i usprawnianiu procedur i wewnętrznych inicjatyw

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe

• Minimum rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• Doskonała znajomość pakietu MS Office

• Zdolności organizacyjne i komunikacyjne, doskonałe radzenie sobie z ustalaniem priorytetów

• Umiejętność współpracy z dostawcami

• Mile widziana podstawowa wiedza techniczna z zakresu budowy i funkcjonowania sprzętu komputerowego, sieci telefonicznej i komputerowej

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub inną formę współpracy np. B2B)

• Inspirującą pracę w międzynarodowym środowisku w firmie zorientowanej na pracownika

• Przyjazne środowisko pracy

• Możliwość rozwoju ścieżki kariery i dostęp do ciekawych szkoleń

• Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o doświadczenie i umiejętności

• Dodatkowe benefity (ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie)

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa