Junior Expo Manager - Kraków

Amako Media s.c.

Kraków, 31-323, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Amako Expo projektuje i buduje stoiska targowe, zapewniając pełną obsługę wystawienniczą. Na rynku działamy od 2009 roku. W tym czasie zbudowaliśmy blisko 200 stoisk w zabudowie zarówno systemowej, jak i indywidualnej. Realizacje naszego autorstwa co roku pojawiają się na wszystkich liczących się targach w Polsce i za granicą.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy account managera projektów targowych:

                                     Junior Expo Manager

Co będzie Twoim zadaniem?

  • Weryfikacja i obsługa zapytań dotyczących stoisk
  • Przygotowywanie ofert przetargowych
  • Dbanie o dobre relacje i spełnianie potrzeb obecnych i przyszłych klientów

Na co możesz u nas liczyć?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zdobywanie doświadczenia przy pracy dla klientów z całej Europy
  • Ciekawe wyzwania przy projektach dla różnych branż

Co możesz szczególnie polubić?

  • Zgrany, doświadczony zespół
  • Nieszablonowe projekty i możliwość ciągłego sprawdzania się
  • Dobry ekspres i wielką dolewkę kawy – codziennie
  • Dużą samodzielność stanowiska – jeżeli dobrze organizujesz sobie pracę

Wymagania

  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • Zadawania celnych pytań i uzyskiwania właściwych odpowiedzi
  • Znajomości przynajmniej jednego z dwóch języków: niemiecki/angielski
  • Minimum dwóch lat pracy na podobnym stanowisku – bez tego ani rusz!
  • Dobrze widziana znajomość branży targowej

Odnajdujesz się w tym, co powyżej? Wyślij CV      i umów się na spotkanie!

Prezentacja firmy

Amako Expo specjalizuje się w kompleksowej obsłudze z zakresu pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja