Junior Event Coordinator

MaxRoy.com Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma MaxROY.com sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Junior Event Coordinator.

MaxROY.com to firma szkoleniowo-doradcza z Poznania. Jako pionierzy edukacji na polu Marketingu Internetowego w Polsce jesteśmy w stanie zapewnić znakomite warunki osobom zainteresowanym rozwojem osobistym.

Główne obowiązki:

• Organizacja logistyczna prestiżowych szkoleń Search Marketing Week

• Przygotowywanie umów, rozliczanie eventów

• Kontakt z kontrahentami i odpowiedzialność za utrzymywanie z nimi dobrych relacji

• Koordynacja przebiegu szkoleń i obsługa uczestników eventów

• Odpowiedzialność za wysoki standard świadczonych usług

• Stałe wsparcie działań PR-owych i marketingowych firmy

• Bezpośredni udział w części organizowanych wydarzeń

• Telefoniczna obsługa uczestników szkoleń

Oferujemy:

• pracę nad ciekawymi projektami w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• możliwość zdobywania doświadczenia w zakresie organizowania eventów

• pracę w znakomitej atmosferze z zespołem doskonałych specjalistów

• atrakcyjne wynagrodzenie

• firmowy catering

• pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania (Łazarz)

• stabilność

• spokojną i przyjazną atmosferę pracy

• możliwość rozwoju zawodowego

• formę umowy preferowaną przez pracownika. Istnieje możliwość zatrudnienia studentów ostatnich lat studiów i dostosowania godzin pracy do grafiku zajęć na uczelni.

Wymagania

Wymagania:

• Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny – do obowiązków zawodowych będzie należał kontakt z zagranicznymi prelegentami oraz organizacja zagranicznych szkoleń Search Marketing Week, odbywających się m.in. w Londynie i Berlinie)

• Doświadczenie w realizacji eventów, w tym zawierania umów i rozliczania projektów

• Obsługa komputera: Word, Excel, Power Point

• Doświadczenie w obsłudze klientów

• Umiejętność pracy w zespole i dobra komunikacja interpersonalna

• Umiejętność analitycznego myślenia oraz zdolności negocjacyjne

• Samodzielność, inicjatywa, umiejętność planowania oraz dobra organizacja pracy

• Dyspozycyjność, kreatywność, dynamika w działaniu

• Umiejętność pracy pod presją czasu, multitasking

Mile widziane:

• Zainteresowanie branżą marketingu internetowego

• Prawo jazdy kat. B

• Umiejętności redagowania tekstów, ,,dobre pióro”

• Doświadczenie w marketingu – do obowiązków będzie należało stałe wsparcie działań PR-owych i marketingowych firmy

Prezentacja firmy

Firma consultingowa MaxROY.com została w 2008 roku pierwszym ofic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia