Junior Embedded Software Developer

Moorgate

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Odpowiedzialność za projektowanie oraz implementacje systemów wbudowanych
  • Uczestniczenie w spotkaniach z klientem zewnętrznym
  • Dalszy rozwój umiejętności technicznych

Wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość C/C++
  • Tytuł magistra informatyki lub pokrewne
  • Znajomość projektowania obiektowego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Klient oferuje:

  • Stałe zatrudnienie – umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym pakietem benefitów
  • Praca w dużych, międzynarodowych projektach
  • Możliwość współpracy z dynamicznie rozwijającą się firmą umożliwiającą dalszy rozwój zawodowy

Prezentacja firmy

Moorgate to firma rekrutacyjna świadcząca usługi adresowane do klientów,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Bazy danych, Praca Inżynieria