Junior e-Commerce Account Manager

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, wiodącej firmy z branzy FMCG szukamy kandydata na stanowisko:

Junior e-Commerce Account ManagerMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Zdefiniowanie i egzekucja strategii E-commerce dla partnerów biznesowych
  • Zbudowanie we współpracy z markami kontentu E-Commerce zdywersyfikowanego dla każdego Klienta
  • Zarządzanie budżetem i P&L Klientów e-mommerce
  • Negocjacje warunków handlowych mieszczących się w obrębie ustalonych budżetów
  • Zdefiniowanie strategii CRM w celu zdobycia nowych i lojalizowania obecnych Klientów
  • Podejmowanie wyzwań dążących do zwiększenia biznesu E-commerce: poszukiwanie dobrych praktyk na rynku, zgłębianie wiedzy o zachowaniach E-Klienta, monitorowanie konkurencyjnych marek w kanale.
  • Zbudowanie i utrzymanie efektywnych relacji z E-Klientami

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu współpracą z Klientami e-Commerce na szerokim portfolio produktów
  • Atutem będzie znajomość branży FMCG / OTC
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Poczucie humoru i umiejętność zjednywania innych do swoich pomysłów

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku\
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • Koszyk benefitów socjalnych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.