Junior Content Marketing Specialist

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży consultingowej (usługi doradcze B2B), poszukujemy kreatywnej, proaktywnej osoby na stanowisko Junior Content Marketing Specialist.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży consultingowej (usługi doradcze B2B), poszukujemy kreatywnej, proaktywnej osoby na stanowisko Junior Content Marketing Specialist. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współpracę z działami Sprzedaży i Marketingu w zakresie planowania i tworzenia profesjonalnych, angażujących treści wspierających działania marketingowe, PR-owe i sprzedażowe.

Opis stanowiska

  • współpraca przy planowaniu contentu (identyfikacja potrzeb biznesowych i tworzenie kalendarza wydawniczego)
  • tworzenie wyjątkowych i angażujących treści w języku polskim i angielskim (wpisy na bloga, prezentacje, animacje, video, infografiki, ministrony, itd.) we współpracy z agencją zewnętrzną
  • adaptacja treści przygotowanych przez regionalny zespół marketingu (lokalizacja treści)
  • planowanie dystrybucji treści i współpraca przy planowaniu kampanii
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży, zespołem grafików, zespołem marketingu w regionie i zewnętrznymi agencjami (PR, Social Media, tłumaczenia, produkcja video)
  • analiza najnowszych trendów rynkowych i rekomendowanie działań dostosowanych do celów biznesowych

Profil kandydata

  • około roczne doświadczenie w obszarze content marketingu zdobywane w agencji marketingowej lub w firmie z branży B2B
  • umiejętność swobodnego formułowania myśli i budowania efektywnych i angażujących komunikatów
  • doskonała znajomość języka polskiego i bardzo dobra znajomość angielskiego (codzienny kontakt z centralą i regionem)
  • rozumienie mechanizmów płatnej dystrybucji treści oraz podstaw SEO
  • doskonałe zdolności komunikacyjne: łatwość adaptowania przekazu do potrzeb i oczekiwań odbiorcy

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o uznanej marce, w międzynarodowym środowisku
  • możliwość udziału w ciekawych i rozwojowych projektach, także regionalnych i globalnych
  • przyjazną atmosferę pracy w zmotywowanym, ambitnym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia oraz pakiet benefitów dodatkowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page