Junior Consultant & Logistic

Axi Immo Group Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Axi Immo Group poszukuje do biura w Katowicach pracownika na stanowisko :

Junior Consultant Industrial & Logistic

Zakres obowiązków
- działalność z zakresu new business - wyszukiwanie nowych oraz obsługa klientów firmy,
- odpowiedzialność za region Śląska,
- współpraca z konsultantami działu,
- kontaktami z deweloperami,
- research rynku.

Wymagania

- umiejętność logicznego myślenia,
- dobra znajomość MS Office, w szczególności PowerPoint i Excel,
- skrupulatność, szybkość w działaniu,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- dyspozycyjność 5 dni w tygodniu w godzinach 9.00 - 17.00 (do uzgodnienia),
- umiejętność pracy przy wielu projektach jednocześnie,
- doświadczenie na rynku nieruchomości min rok,
- prawo jazdy kat.B.

Bardzo proszę wysyłać CV przez formularz infopraca. CV wysyłane bezpośrednio nie będą rozpatrywane.

Prezentacja firmy

AXI IMMO jest polską, firmą doradczą, świadczącą na najwyższym poziomie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena