Junior C++ developer

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1135523

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław (STARE MIASTO)
Umowa: B2B (przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: 55 - 65 PLN / H + VAT

Zadania:

  • Projektowanie, rozwój i utrzymanie systemów CTI oraz IVR dla Contact Center, a także baz danych Conract Center, procesów ETL i narzędzi do ich konfiguracji
  • Wsparcie systemów produkcyjnych Contact Center oraz wdrożeń
  • Opracowywanie dokumentacji, instrukcji oraz rozwiązywanie incydentów produkcyjnych.

Wymagania:

  • Znajomość zasadniczych cech języka C++ praz programowania obiektywnego.
  • Znajomość/ doświadczenie w programowaniu w Oracle PL/ SQL
  • Umiejętność debugowania i optymalizacji kodu
  • Szybka adaptacja do pracy z istniejącą bazą kodu
  • Umiejętność pracy w środowisku MS Visual Studio
  • Mile widziana znajomość bibliotek WinAPI, MFC.

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o kontrakt B2B
  • Bardzo szybki proces rekrutacji
  • Atrakcyjne stawki (do 11 000 PLN netto + VAT/ miesiąc!)
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych.

Jeśli zainteresowała Cię oferta lub masz kogoś do polecenia, skontaktuj się z Mają Wojciechowską, która prowadzi ten projekt i dowiedz się więcej!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland