Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy Kandydatów/ Kandydatek na stanowisko:

junior buyer

Nr ref.: 37242
Praca stała
Lokalizacja: Ujazd, woj.opolskie

Zakres obowiązków:

  • realizacja procesu zamówień
  • prowadzenie negocjacji z dostawcami
  • nadzór nad prawidłowością dokumentacji
  • opracowywanie raportów i sprawozdań
  • optymalizacja procesów zgodnie z potrzebami firmy
  • praca w systemie SAP

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy w obszarze zakupów
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/ lub angielskiego (warunek konieczny)
  • umiejętność obsługi programu SAP
  • dobra znajomość programów Excel, Power Point oraz Project
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u Klienta
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)